Ľadový hokej

Live - to najlepšie

Highlighty

19:05
21.10
19:05
21.10
20:05
21.10
5:30
22.10
13:00
23.10
13:45
23.10
13:45
23.10
7:30
24.10
8:30
24.10
13:00
24.10

Typy stávok

Rýchly tip

nedeľa - 21.10.2018

Výsledok (1 X 2)

AHL - Severná Amerika

San Antonio Rampage@Manitoba Moose 15:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Lehigh Valley Phantoms@Bridgeport Sound Tigers 15:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Milwaukee Admirals@Chicago Wolves 16:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Stockton Heat@San Jose Barracuda 18:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)

NHL - Severná Amerika

Tampa Bay Lightning@Chicago Blackhawks 19:05
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Calgary Flames@New York Rangers 19:05
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Buffalo Sabres@Anaheim Ducks 20:05
1 X 2 (regulárny hrací čas)

pondelok - 22.10.2018

Výsledok (1 X 2)

Kontinentálna hokejová liga - Rusko

Admiral - Neftechimik Nižnekamsk 5:30
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Amur Chabarovsk - Torpedo NN 5:30
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Sibir Novosibirsk - AK Bars Kazaň 8:30
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Barys Astana - Dinamo Minsk 9:30
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Salavat Ufa - Avangard Omsk 10:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Jokerit - Dinamo Riga 11:30
1 X 2 (regulárny hrací čas)
HC Soči - Slovan Bratislava 12:30
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Spartak Moskva - Dinamo Moskva 12:30
1 X 2 (regulárny hrací čas)

Molodežnaja hokkejnaja liga (MHL) - Rusko

Kuzneckie Medvedi - Staľnyje Lisy 7:30
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Altaj Usť-Kamenogorsk - Avto Jekaterinburg 8:30
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Sputnik Aľmetevsk - Ťumeňskij Legion 10:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Reaktor Nižnekamsk - Mamonty Jugry 11:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Atlanty Mytišči - Čajka Nižnij Novgorod 12:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)

Vysšaja hokkejnaja liga (MHL) - Rusko

HC Tambov - KRS-ORG Heilongjiang 11:30
1 X 2 (regulárny hrací čas)
HC Sarov - Tseng Tou 11:30
1 X 2 (regulárny hrací čas)
SKA-Neva Petrohrad - Khimik Voskresensk 12:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Dinamo Petrohrad - Zvezda Čechov 12:30
1 X 2 (regulárny hrací čas)

1. liga - Česká republika

HC Motor České Budějovice - HC Dukla Jihlava 11:30
1 X 2 (regulárny hrací čas)
HC Zubr Přerov - HC Slavia Praha 12:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)
HC Slovan Usti nad Labem - HC Stadion Litoměřice 12:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)
HK Jestřábi Prostějov - Benátky nad Jizerou 12:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)
SK Kadaň - VHK Vsetín 12:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)
HC AZ Havířov 2010 - HC Frýdek-Místek 12:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)

Extraliga - Bielorusko

Junosť Minsk - HC Neman Grodno 12:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)

Hockeyallsvenskan - Švédsko

AIK IF - Tingsryds AIF 13:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)

utorok - 23.10.2018

Výsledok (1 X 2)

Vysšaja hokkejnaja liga (MHL) - Rusko

Ermak Angarsk - Neftjanik Aľmetevsk 7:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Sokol Krasnojarsk - Ižstal Iževsk 8:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Metallurg Novokuzneck - Molot-Prikamje Perm 8:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Čelmet Čeľabinsk - Južnyj Ural Orsk 9:30
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Zauralje Kurgan - HC Gorňak Učaly 9:30
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Jugra - Sarjarka Karaganda 10:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Rubin Ťumeň - Torpedo Usť-Kamenogorsk 10:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)
CSK VVS Samara - Dizel Penza 11:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Lada Toljatti - HC Bars Kazaň 11:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)

Liiga - Fínsko

KalPa - Ilves 11:30
1 X 2 (regulárny hrací čas)

Extraliga - Slovensko

MsHK Žilina - HK Poprad 11:30
1 X 2 (regulárny hrací čas)
HC 07 Detva - MHK 32 Liptovský Mikuláš 12:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)
HKM Zvolen - DVTK Jegesmedvék 12:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)
HK Nitra - HC 05 Banská Bystrica 12:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)

Kontinentálna hokejová liga - Rusko

Severstaľ Čerepovec - Traktor Čeľabinsk 12:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Lokomotiv Jaroslavľ - Metallurg Magnitogorsk 12:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)

Extraliga - Česká republika

HC Sparta Praha - HC Verva Litvínov 12:30
1 X 2 (regulárny hrací čas)

GET Ligaen - Nórsko

Lillehammer - Stjernen 12:30
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Sparta Sarpsborg - Storhamar 12:30
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Valerenga - Stavanger 12:30
1 X 2 (regulárny hrací čas)

SHL - Švédsko

Linköpings HC - Frölunda HC 13:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)

National League - Švajčiarsko

HC Fribourg-Gottéron - HC Ambri-Piotta 13:45
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Rapperswil-Jona Lakers - HC Servette Ženeva 13:45
1 X 2 (regulárny hrací čas)
SCL Tigers - Lausanne HC 13:45
1 X 2 (regulárny hrací čas)
HC Lugano - EV Zug 13:45
1 X 2 (regulárny hrací čas)
ZSC Lions - EHC Biel 13:45
1 X 2 (regulárny hrací čas)

Švajčiarská liga - Švajčiarsko

EVZ Academy - Ajoie 13:45
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Thurgau - GCK Lions 14:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Nebola vybratá žiadna stávka.
Pre výber stávky kliknite, prosím, na príslušný výsledok.
  •  

3D Blackjack

Live kalendár

Tipujte live, 24 hodín denne, 7 dní v týždni!

Stavte live!

Cookies a cookies tretích strán používame na vylepšenie našich služieb, analýzu a personalizáciu Vašich preferencií a pre zobrazenie reklám. Ak budete pokračovať v navigácii, potom zvážte akceptovanie ich používania. V našej rubrike Oznámenie o súboroch cookies môžete zmeniť nastavenia a získať ďalšie informácie.

Poskytovateľom tejto webstránky je spoločnosť ElectraWorks Limited, ktorá je licencovaná vládou Gibraltáru a regulovaná je gibraltárskym komisárom pre hazardné hry v súlade so zákonom o hazardných hrách (Gambling Act 2005). ElectraWorks Limited bola udelená licencia na fixné kurzy (RGL No. 051) a kasínová licencia (RGL N0. 50) na prevádzku diaľkového gamblingu.

Ďalej disponuje ElectraWorks Limited licenciou UK Gambling Commission (komisie Veľkej Británie pre hazardné hry) v súlade s Gambling (Licensing and Advertising) Act 2014 (zákonom o gamblingu (licencie a reklamy) 2014). ElectraWorks Limited obdržal licenciu č. 000-039011-R-319371-004 na prevádzku diaľkového gamblingu v Británii.