Ľadový hokej

Live - to najlepšie

Highlighty

21:05
9.12
21:05
9.12
4:30
10.12
9:00
10.12
19:05
10.12
19:35
10.12
19:35
10.12
22:35
10.12
12:00
11.12
12:00
11.12

Typy stávok

Rýchly tip

nedeľa - 9.12.2018

Výsledok (1 X 2)

AHL - Severná Amerika

Bakersfield Condors@San Jose Barracuda 20:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)

NHL - Severná Amerika

New Jersey Devils@Anaheim Ducks 20:05
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Dallas Stars@Vegas Golden Knights 21:05
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Calgary Flames@Edmonton Oilers 21:05
1 X 2 (regulárny hrací čas)

Priateľské zápasy do 19 rokov - Svet

Canada West (U19) - USA (U19) 21:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)

pondelok - 10.12.2018

Výsledok (1 X 2)

Molodežnaja hokkejnaja liga (MHL) - Rusko

Tajfun Ussurijsk - SKA Varjagi 2:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Čajka Nižnij Novgorod - Red Star Kunlun Junior 5:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Omskie Jastreby - HC Sarmaty 6:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Tolpar Ufa - Mamonty Jugry 7:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Belyje Medvedi - Staľnyje Lisy 8:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Irbis Kazaň - Sibirskie Snajpery 9:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Lada Togliatti - Kuzneckie Medvedi 9:30
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Russkije Viťazi - SKA-1946 Petrohrad 10:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Kapitan Stupino - MHK Dinamo Petrohrad 11:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)
MHK Krídla Sovietov - Loko Jaroslavľ 11:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)

Kontinentálna hokejová liga - Rusko

Amur Chabarovsk - Barys Astana 4:30
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Avtomobilist Jekaterinburg - Spartak Moskva 9:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Metallurg Magnitogorsk - Avangard Omsk 9:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Dinamo Moskva - SKA Petrohrad 11:30
1 X 2 (regulárny hrací čas)
HC Soči - Neftechimik Nižnekamsk 11:30
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Dinamo Minsk - Vityaz Podolsk 11:30
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Torpedo NN - Lokomotiv Jaroslavľ 11:30
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Dinamo Riga - AK Bars Kazaň 12:30
1 X 2 (regulárny hrací čas)

Vysšaja hokkejnaja liga (MHL) - Rusko

HC Bars Kazaň - Tseng Tou 10:30
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Dizel Penza - KRS-ORG Heilongjiang 11:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)

1. liga - Česká republika

HC Rabat Kladno - VHK Vsetín 11:15
1 X 2 (regulárny hrací čas)
HC Motor České Budějovice - HC Slavia Praha 11:30
1 X 2 (regulárny hrací čas)
SK Horácká Slavia Třebíč - HC Stadion Litoměřice 11:30
1 X 2 (regulárny hrací čas)
SK Kadaň - Benátky nad Jizerou 12:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)
HK Jestřábi Prostějov - HC Dukla Jihlava 12:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)
HC AZ Havířov 2010 - HC RT Torax Poruba 12:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)
HC Slovan Usti nad Labem - HC Frýdek-Místek 12:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)

NHL - Severná Amerika

Pittsburgh Penguins@New York Islanders 19:05
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Los Angeles Kings@Detroit Red Wings 19:35
1 X 2 (regulárny hrací čas)
New York Rangers@Tampa Bay Lightning 19:35
1 X 2 (regulárny hrací čas)
New Jersey Devils@San Jose Sharks 22:35
1 X 2 (regulárny hrací čas)

utorok - 11.12.2018

Výsledok (1 X 2)

Vysšaja hokkejnaja liga (MHL) - Rusko

Ermak Angarsk - HC Gorňak Učaly 6:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Sokol Krasnojarsk - Južnyj Ural Orsk 7:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Molot-Prikamje Perm - Khimik Voskresensk 9:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Toros Neftekamsk - Torpedo Usť-Kamenogorsk 9:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Ižstal Iževsk - Zvezda Čechov 10:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Neftjanik Aľmetevsk - Sarjarka Karaganda 10:30
1 X 2 (regulárny hrací čas)
SKA-Neva Petrohrad - HC Sarov 11:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Dinamo Petrohrad - HC Tambov 11:30
1 X 2 (regulárny hrací čas)

Hokejová Liga majstrov - Európa

HC Škoda Plzeň - Skelleftea AIK 11:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Frölunda HC - HC Kometa Brno 12:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Kärpät - EC Red Bull Salzburg 12:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Malmö Redhawks - EHC Red Bull Mníchov 12:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)

Liiga - Fínsko

Pelicans Lahti - Lukko 11:30
1 X 2 (regulárny hrací čas)

Kontinentálna hokejová liga - Rusko

Dinamo Moskva - Severstaľ Čerepovec 11:30
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Jokerit - Salavat Ufa 11:30
1 X 2 (regulárny hrací čas)

Metal Ligaen - Dánsko

Frederikshavn Whitehawks - Herlev Eagles 13:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Rödovre Mighty Bulls - Odense Bulldogs 13:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)

streda - 12.12.2018

Výsledok (1 X 2)

Kontinentálna hokejová liga - Rusko

Red Star Kunlun - Barys Astana 6:30
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Slovan Bratislava - Dinamo Riga 12:30
1 X 2 (regulárny hrací čas)

Liiga - Fínsko

HIFK - SaiPa 11:30
1 X 2 (regulárny hrací čas)
JyP - HPK 11:30
1 X 2 (regulárny hrací čas)
KalPa - Vaasan Sport 11:30
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Kärpät - Kookoo 11:30
1 X 2 (regulárny hrací čas)
TPS - Jukurit 11:30
1 X 2 (regulárny hrací čas)

štvrtok - 13.12.2018

Výsledok (1 X 2)

Channel One Cup - Európa

Švédsko - Rusko (Played in Russia) 10:45
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Fínsko - Česká republika 11:30
1 X 2 (regulárny hrací čas)

sobota - 15.12.2018

Výsledok (1 X 2)

Channel One Cup - Európa

Fínsko - Švédsko 3:30
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Rusko - Česká republika 7:45
1 X 2 (regulárny hrací čas)

streda - 26.12.2018

Výsledok (1 X 2)

MS do 20 rokov - Svet

Česká republika (U20) - Švajčiarsko (U20) 16:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)
USA (U20) - Slovensko (U20) 18:30
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Kanada (U20) - Dánsko (U20) 20:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Fínsko (U20) - Švédsko (U20) 22:30
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Nebola vybratá žiadna stávka.
Pre výber stávky kliknite, prosím, na príslušný výsledok.
  •  

3D Blackjack

Live kalendár

Tipujte live, 24 hodín denne, 7 dní v týždni!

Stavte live!

Cookies a cookies tretích strán používame na vylepšenie našich služieb, analýzu a personalizáciu Vašich preferencií a pre zobrazenie reklám. Ak budete pokračovať v navigácii, potom zvážte akceptovanie ich používania. V našej rubrike Oznámenie o súboroch cookies môžete zmeniť nastavenia a získať ďalšie informácie.

Poskytovateľom tejto webstránky je spoločnosť ElectraWorks Limited, ktorá je licencovaná vládou Gibraltáru a regulovaná je gibraltárskym komisárom pre hazardné hry v súlade so zákonom o hazardných hrách (Gambling Act 2005). ElectraWorks Limited bola udelená licencia na fixné kurzy (RGL No. 051) a kasínová licencia (RGL N0. 50) na prevádzku diaľkového gamblingu.

Ďalej disponuje ElectraWorks Limited licenciou UK Gambling Commission (komisie Veľkej Británie pre hazardné hry) v súlade s Gambling (Licensing and Advertising) Act 2014 (zákonom o gamblingu (licencie a reklamy) 2014). ElectraWorks Limited obdržal licenciu č. 000-039011-R-319371-004 na prevádzku diaľkového gamblingu v Británii.