Ľadový hokej

Live - to najlepšie

Highlighty

5:30
18.11
6:00
18.11
8:00
18.11
8:00
18.11
8:00
18.11
11:30
18.11
13:05
18.11
20:05
18.11
13:30
20.11
13:45
20.11

Typy stávok

Rýchly tip

nedeľa - 18.11.2018

Výsledok (1 X 2)

Vysšaja hokkejnaja liga (MHL) - Rusko

Ermak Angarsk - Dinamo Petrohrad 4:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Jugra - Lada Toljatti 6:30
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Zauralje Kurgan - Zvezda Čechov 7:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Rubin Ťumeň - CSK VVS Samara 7:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)

Molodežnaja hokkejnaja liga (MHL) - Rusko

Reaktor Nižnekamsk - Kuzneckie Medvedi 5:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Almaz Čerepovec - Kapitan Stupino 6:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)

Extraliga - Bielorusko

Bielorusko (U20) - Junosť Minsk 5:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)

Vysšaja hokkejnaja liga B (VHL-B) - Rusko

HC Rostov - HC Junior Kurgan 5:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)

Liiga (U20) - Fínsko

Lukko (U20) - Jokerit (U20) 5:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)

Kontinentálna hokejová liga - Rusko

Sibir Novosibirsk - Dinamo Moskva 5:30
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Barys Astana - Salavat Ufa 6:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Jokerit - Lokomotiv Jaroslavľ 9:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)
SKA Petrohrad - Metallurg Magnitogorsk 9:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)

SHL - Švédsko

Malmö Redhawks - Timra IK 8:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)

DEL - Nemecko

Krefeld Pinguine - Pinguins Bremerhaven 8:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Thomas Sabo Ice Tigers - Schwenninger Wild Wings 8:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)
EHC Red Bull Mníchov - Straubing Tigers 10:30
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Augsburger Panther - Eisbären Berlín 10:30
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Kölner Haie - Düsseldorfer EG 10:30
1 X 2 (regulárny hrací čas)
ERC Ingolstadt - Adler Mannheim 13:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)

Extraliga - Česká republika

HC Sparta Praha - HC Olomouc 9:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)
HC Bílí Tigři Liberec - HC Energie Karlovy Vary 10:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)
HC Vítkovice Steel - Piráti Chomutov 10:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)
HC Škoda Plzeň - PSG Zlín 10:30
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Mountfield HK - HC Kometa Brno 11:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)
HC Dynamo Pardubice - BK Mladá Boleslav 11:20
1 X 2 (regulárny hrací čas)

Metal Ligaen - Dánsko

Herning Bluefox - Odense Bulldogs 9:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)

Hockeyallsvenskan - Švédsko

IK Pantern - Tingsryds AIF 9:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Sodertalje SK - Västerviks IK 9:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)
MODO Hockey - HC Vita Hästen 11:30
1 X 2 (regulárny hrací čas)
AIK IF - VIK Västerås HK 11:30
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Almtuna IS - Leksands IF 11:30
1 X 2 (regulárny hrací čas)
IK Oskarshamn - BIK Karlskoga 11:30
1 X 2 (regulárny hrací čas)

Švajčiarská liga - Švajčiarsko

EVZ Academy - EHC Winterthur 9:30
1 X 2 (regulárny hrací čas)
GCK Lions - EHC Kloten 9:45
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Ajoie - Olten 11:30
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Visp - Chaux de Fonds 11:45
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Thurgau - Langenthal 12:30
1 X 2 (regulárny hrací čas)

National League - Švajčiarsko

Lausanne HC - SC Bern 9:45
1 X 2 (regulárny hrací čas)

Erste Bank - EHL - Rakúsko

Graz 99ers - EC Red Bull Salzburg 10:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)
HC Bozen Südtirol - HK TWK Innsbruck 11:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)
HC Znojmo - EHC LIWEST Black Wings Linz 11:30
1 X 2 (regulárny hrací čas)
EC KAC - EC VSV 11:30
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Vienna Capitals - Dornbirner Eishockey Club 11:30
1 X 2 (regulárny hrací čas)

Extraliga - Slovensko

Dukla Trenčín - HK Poprad 10:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)
HK Nitra - DVTK Jegesmedvék 10:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)
HC 05 Banská Bystrica - MHK 32 Liptovský Mikuláš 11:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)
HC Košice - HKM Zvolen 11:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)
MsHK Žilina - HC 07 Detva 11:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)
MAC Budapešť - HC Nové Zámky 12:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)

GET Ligaen - Nórsko

Ringerike - Manglerud Star 11:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Valerenga - Sparta Sarpsborg 11:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)

DEL 2 - Nemecko

ESV Kaufbeuren - EHC Bayreuth 11:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Lausitzer Füchse - EC Bad Nauheim 11:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Bietigheim Steelers - Dresdner Eislöwen 11:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Löwen Frankfurt - EHC Freiburg 12:30
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Ravensburg Towerstars - Eispiraten Crimmitschau 12:30
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Tölzer Löwen - Heilbronner Falken 12:30
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Deggendorfer SC - Kassel Huskies 12:30
1 X 2 (regulárny hrací čas)

Alps Hockey League - Rakúsko

VEU Feldkirch - HDD Olimpija Ljubljana 12:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Nebola vybratá žiadna stávka.
Pre výber stávky kliknite, prosím, na príslušný výsledok.
  •  

3D Blackjack

Live kalendár

Tipujte live, 24 hodín denne, 7 dní v týždni!

Stavte live!

Cookies a cookies tretích strán používame na vylepšenie našich služieb, analýzu a personalizáciu Vašich preferencií a pre zobrazenie reklám. Ak budete pokračovať v navigácii, potom zvážte akceptovanie ich používania. V našej rubrike Oznámenie o súboroch cookies môžete zmeniť nastavenia a získať ďalšie informácie.

Poskytovateľom tejto webstránky je spoločnosť ElectraWorks Limited, ktorá je licencovaná vládou Gibraltáru a regulovaná je gibraltárskym komisárom pre hazardné hry v súlade so zákonom o hazardných hrách (Gambling Act 2005). ElectraWorks Limited bola udelená licencia na fixné kurzy (RGL No. 051) a kasínová licencia (RGL N0. 50) na prevádzku diaľkového gamblingu.

Ďalej disponuje ElectraWorks Limited licenciou UK Gambling Commission (komisie Veľkej Británie pre hazardné hry) v súlade s Gambling (Licensing and Advertising) Act 2014 (zákonom o gamblingu (licencie a reklamy) 2014). ElectraWorks Limited obdržal licenciu č. 000-039011-R-319371-004 na prevádzku diaľkového gamblingu v Británii.