Moje obľúbené

Ak si chcete vybrať svoje obľúbené, kliknite na symboly hviezdičiek, ktoré nájdete v stávkovej zóne.

Stávkové služby

Sociálne siete

Basketbal

Live - to najlepšie

Highlighty

19:00
23.1
19:35
23.1
20:05
23.1
12:00
24.1
12:00
24.1
12:30
24.1
12:30
24.1
14:30
24.1
14:30
24.1
14:30
26.1

Typy stávok

Rýchly tip

streda - 23.1.2019

Stávka na víťaza

NCAA - Severná Amerika

Illinois State@Bradley 19:00

Liga Nacional - Argentína

Quilmes - Gimnasia de Comodoro 19:00
San Martín de Corrientes - Boca Juniors 19:30
Quimsa - Estudiantes de Concordia 20:00

Liga de Desarrollo (U22) - Argentína

Club Atlético Peñarol (U22) - San Lorenzo (U22) 19:00
Atenas Córdoba (U22) - Argentino Junín (U22) 19:30
Ferro Carril Oeste (U22) - Libertad Sunchales (U22) 20:00
La Unión de Formosa (U22) - Olímpico La Banda (U22) 20:00

Liga Nacional - Čile

CD Valdivia - Deportivo Osorno 19:00

NBA - Severná Amerika

Toronto Raptors@Indiana Pacers 19:05
Los Angeles Clippers@Miami Heat 19:35
Cleveland Cavaliers@Boston Celtics 19:35
Orlando Magic@Brooklyn Nets 19:35
Houston Rockets@New York Knicks 19:35
San Antonio Spurs@Philadelphia 76ers 20:05
Atlanta Hawks@Chicago Bulls 20:05
Detroit Pistons@New Orleans Pelicans 20:05
Charlotte Hornets@Memphis Grizzlies 20:05
Denver Nuggets@Utah Jazz 22:35

Liga Argentina - Argentína

Gimnasia y Esgrima - Atenas 19:30
San Isidro - Ameghino de Villa María 19:30
Petrolero Argentino - La Unión Colón 20:00

štvrtok - 24.1.2019

Stávka na víťaza

NBL - Austrália

New Zealand Breakers - Cairns Taipans 1:50

Superleague - 1. divízia - Rusko

Vostok 65 Južno-Sachalinsk - Kupol-Rodniki Iževsk 3:30
Spartak Primorje - MBA Moskva 4:10
Uralmaš Jekaterinburg - Samara-SGEU 9:00
Spartak Petrohrad - BC Novosibirsk 12:30

Korean Basketball League - ženy - Kórea (Južná)

Suwon OK Savingbank OK Shoot - Shinhan S-Birds 5:00

SBL - Taiwan

Pauian - Yulon Luxgen Dinos 5:00
Kinmen Kaoliang Liquor - Taiwan Bank 7:00

B3.League - Japonsko

Saitama Broncos - Iwate Big Bulls 5:00

Kórejská basketbalová liga - Kórea (Južná)

Dongbu Promy - KGC 5:30
KT Sonicboom - Mobis Phoebus 5:30

VTB Youth league - Európa

Jenisej Krasnojarsk 2 (RUS) - COP KB Petrohrad (RUS) 6:00
CSKA Moskva (juniori) (RUS) - Zenit Petrohrad 2 (RUS) 8:00

Superliga - Irán

Pegah Teherán - Petrochimi Bandar Imam 6:30
Avijeh Sanat Mashhad - Naft Abadan 7:30
Niroo Zamini Army Teherán - Shahrdary Gorgan 8:30

Asean Basketball League - Ázia

Macau Black Bears - Formosa Dreamers 7:00

Euroliga - ženy - Európa

Hatay BSB (TUR) - Flammes Carolo Basket (FRA) 10:00
Euroleasing Šopron - Fenerbahce (TUR) 12:00

Korisliiga - ženy - Fínsko

Helmi Basket HBA - HyPo 10:30

1. divízia - muži - Fínsko

Jyväskylä BA - Forssan Koripojat 11:30
HBA-Märsky - Tampereen Pyrintö II 13:00

Divisione Nazionale Giovanile U20 Eccellenza - Taliansko

ASD San Nicola Basket Cedri (U20) - Basket Casapulla (U20) 11:30
ASD Valle d'Itria Martina (U20) - Citycamper Mesagne (U20) 13:15

Európsky pohár - ženy - Európa

Galatasaray (TUR) - Aluinvent DVTK Miškovec (HUN) 11:30
Artego Bydgoszcz (POL) - KSC Szekszárd (HUN) 12:00
Besiktas (TUR) - Cukurova (TUR) 12:30

Premier League - Bahrajn

Al-Ittihad - Muharraq 11:45

Premier League - Izrael

Maccabi Ashdod - Hapoel Tel Aviv 12:25

Euroliga - muži - Európa

Fenerbahce (TUR) - Olympiakos Pireus (GRE) 12:30

Basketligaen - Dánsko

Randers Cimbria - Svendborg 12:30

Český pohár - muži - Česká republika

ČEZ Nymburk - BC Geosan Kolín 12:30

Polska Liga Koszykówki - Poľsko

Polpharma Starogard Gdański - MKS Dabrowa Gornicza 13:00

ÖBL - Rakúsko

Arkadia Traiskirchen Lions - Redwell Gunners Oberwart 13:00
Basket Swans Gmunden - BSC Fürstenfeld Panthers 13:00
Klosterneuburg Dukes - UBSC Raiffeisen Graz 13:00
Vienna D.C. Timberwolves - ece Bulls Kapfenberg 13:00
Raiffeisen Flyers Wels - BC Hallmann Viedeň 13:30
Nebola vybratá žiadna stávka.
Pre výber stávky kliknite, prosím, na príslušný výsledok.
  •  

3D Blackjack

Live kalendár

Tipujte live, 24 hodín denne, 7 dní v týždni!

Stavte live!

Cookies a cookies tretích strán používame na vylepšenie našich služieb, analýzu a personalizáciu Vašich preferencií a pre zobrazenie reklám. Ak budete pokračovať v navigácii, potom zvážte akceptovanie ich používania. V našej rubrike Oznámenie o súboroch cookies môžete zmeniť nastavenia a získať ďalšie informácie.

Poskytovateľom tejto webstránky je spoločnosť ElectraWorks Limited, ktorá je licencovaná vládou Gibraltáru a regulovaná je gibraltárskym komisárom pre hazardné hry v súlade so zákonom o hazardných hrách (Gambling Act 2005). ElectraWorks Limited bola udelená licencia na fixné kurzy (RGL No. 051) a kasínová licencia (RGL N0. 50) na prevádzku diaľkového gamblingu.

Ďalej disponuje ElectraWorks Limited licenciou UK Gambling Commission (komisie Veľkej Británie pre hazardné hry) v súlade s Gambling (Licensing and Advertising) Act 2014 (zákonom o gamblingu (licencie a reklamy) 2014). ElectraWorks Limited obdržal licenciu č. 000-039011-R-319371-004 na prevádzku diaľkového gamblingu v Británii.