Moje obľúbené

Ak si chcete vybrať svoje obľúbené, kliknite na symboly hviezdičiek, ktoré nájdete v stávkovej zóne.

36 167 stávok

Stávkové služby

Sociálne siete

Basketbal

Live - to najlepšie

Highlighty

19:05
24.3
19:10
24.3
19:35
24.3
19:45
24.3
20:35
24.3
20:40
24.3
21:35
24.3
21:40
24.3
10:00
25.3
14:00
25.3

Typy stávok

Rýchly tip

nedeľa - 24.3.2019

Stávka na víťaza

Liga Nacional - Čile

CD Valdivia - ABA Ancud 19:00

Baloncesto Superior Nacional - Portoriko

Leones de Ponce - Capitanes de Arecibo 19:00
Santeros de Aguada - Indios de Mayagüez 19:00
Cariduros de Fajardo - Vaqueros de Bayamón 19:00

La Liga - ženy - Argentína

Obras - CA Vélez Sarsfield 19:00

Torneo Federal - Argentína

Club Recreativo Los Indios de Moreno - Estudiantil Porteño 19:00
Racing Club de Avellaneda - Huracán de San Justo 19:00
Jose Hernandez de Capital Federal - Club Atlético Lanús 19:00
Sportivo Las Parejas - Sportivo Suardi 19:00
Nicolás Avellaneda de Tucumán - San Martín de La Rioja 19:00
Atalaya Club de Rosario - CA Tostado 19:30
CA Pilar - Club Sportivo Escobar 19:30
CA Union de Sunchales - Sport Club Canadense 20:00
Argentino de Pergamino - SyD Presidente Derqui 20:00
Club El Tribuno de Salta - Club Atlético Talleres de Tafí Viejo 20:00
Atlético Rosario del Tala - Club Atlético Olimpia de Paraná 20:00
BH de Gualeguay - Ferrocarril Concordia 20:00
Independiente de Oliva - Jáchal Club de San Juan 20:00
Club Belgrano Cultural y Deportivo de Tucumán - Nicolás Avellaneda de Santiago del Estero 20:30
Club Cipoletti - Pacífico de Neuquén 20:30
Ferro Carril Oeste de General Pico - Club Gimnasia y Esgrima y Pedernera U. de San Luis 20:30
Club Domingo Faustino Sarmiento de Formosa - Club Deportivo Comercio de Santa Sylvina 20:30

BABA - Premier League - Barbados

Burger King Clapham Bulls - Station Hill Cavaliers 19:00

Superliga de Mendoza - Argentína

Israelita Macabi de Mendoza - Regatas de Mendoza 19:00
Municipalidad Junín de Mendoza - Atlético San Martín de Mendoza 19:00

NBA - Severná Amerika

Houston Rockets@New Orleans Pelicans 19:05
San Antonio Spurs@Boston Celtics 19:35
Detroit Pistons@Golden State Warriors 20:35
Sacramento Kings@Los Angeles Lakers 21:35

NCAA - Severná Amerika

Virginia Tech - Liberty (Neutrálna pôda) 19:10
Virginia - Oklahoma (Neutrálna pôda) 19:45
Houston U - Ohio St. (Neutrálna pôda) 20:40
Oregon - Cal Irvine (Neutrálna pôda) 21:40

Liga Argentina - Argentína

Villa San Martín - Oberá (TC) 19:30
Central Argentino Olímpico Ceres - San Isidro 20:00
Ciclista - Rocamora 20:00
Petrolero Argentino - Club Del Progreso 20:30

Liga Nacional - Argentína

Quilmes - Olímpico de la Banda 20:00
Instituto Atlético Central Córdoba - Atenas 20:00
Gimnasia de Comodoro - Libertad 20:30

Liga de Desarrollo (U22) - Argentína

San Martín (U22) - Argentino Junín (U22) 20:00
Comunicaciones Corrientes (U22) - La Unión de Formosa (U22) 20:30
Ferro Carril Oeste (U22) - Quimsa (U22) 21:00
Hispano Americano (U22) - Weber Bahía (U22) 21:15

Liga Nacional de Baloncesto Profesional - Mexiko

Leñadores de Durango - Fuerza Regia de Monterrey 20:00
Soles de Mexicali - Capitanes Ciudad de México 21:00

pondelok - 25.3.2019

Stávka na víťaza

Higher League - Kazachstan

BC Aktobe - Irtyš Pavlodar 3:00
BC Bars Petropavlovsk - Kazygurt Shymkent 5:00

Superleague, 2. Division - ženy - Rusko

Jenisej 2 Krasnojarsk - BC Junosť Penza 5:00
Inventa-Farm - Černie Medved Politechnik 9:00
Spartak Petrohrad - Spartak Noginsk 2 9:00

Superleague - 1. divízia - Rusko

Spartak Primorje - BC Zenit Farm Petrohrad 5:10
Samara-SGEU - Ural Jekaterinburg 11:00
CSKA Moskva II - Kupol-Rodniki Iževsk 11:00

Korean Basketball League - ženy - Kórea (Južná)

Samsung Life - KB Stars 6:00

WSBL - Taiwan

Taiyuan - Cathay Life 6:00
Chunghwa Telecom - Taiwan Power 7:40

Kórejská basketbalová liga - Kórea (Južná)

KCC Egis - Orions 6:30

A1 - muži - Grécko

Panathinaikos Atény - Kolossos Rhodes 10:00

Division 1 - ženy - Senegal

Debaloc - Universite Gaston Berger 11:00
Nebola vybratá žiadna stávka.
Pre výber stávky kliknite, prosím, na príslušný výsledok.
  •  

3D Blackjack

Live kalendár

Tipujte live, 24 hodín denne, 7 dní v týždni!

Stavte live!

Cookies a cookies tretích strán používame na vylepšenie našich služieb, analýzu a personalizáciu Vašich preferencií a pre zobrazenie reklám. Ak budete pokračovať v navigácii, potom zvážte akceptovanie ich používania. V našej rubrike Oznámenie o súboroch cookies môžete zmeniť nastavenia a získať ďalšie informácie.

Poskytovateľom tejto webstránky je spoločnosť ElectraWorks Limited, ktorá je licencovaná vládou Gibraltáru a regulovaná je gibraltárskym komisárom pre hazardné hry v súlade so zákonom o hazardných hrách (Gambling Act 2005). ElectraWorks Limited bola udelená licencia na fixné kurzy (RGL No. 051) a kasínová licencia (RGL N0. 50) na prevádzku diaľkového gamblingu.

Ďalej disponuje ElectraWorks Limited licenciou UK Gambling Commission (komisie Veľkej Británie pre hazardné hry) v súlade s Gambling (Licensing and Advertising) Act 2014 (zákonom o gamblingu (licencie a reklamy) 2014). ElectraWorks Limited obdržal licenciu č. 000-039011-R-319371-004 na prevádzku diaľkového gamblingu v Británii.