Basketbal

Live - to najlepšie

Highlighty

2:00
26.9
11:00
26.9
11:15
26.9
14:45
26.9
15:30
27.9
13:00
28.9
13:15
28.9
14:30
28.9
14:30
28.9
15:30
28.9

Typy stávok

Rýchly tip

streda - 26.9.2018

Stávka na víťaza

Priateľské zápasy na klubovej úrovni - muži - Svet

Hapoel Emek Izrael (U19) - Lokomotiv-Kubáň (U19) 2:00

LKL League - Litva

Pieno Zvaigzdes (Pasvalys) - Neptunas 11:00
Lietkabelis - BC Alytaus Dzukija 11:15
Juventus - Šiauliai 11:30
BC Nevežis - Lietuvos rytas 11:50

FIBA Europe Cup - kvalifikácia - Európa

Čerkasy Monkeys (UKR) - Kongsberg Miners (NOR) 12:00
BC Dnepr (UKR) - GS Lavriou (GRE) 12:00
Istanbul BBSK (TUR) - Tuři Svitavy (CZE) 12:00
Södertälje Kings (SWE) - Ironi Ness Ziona (ISR) 13:00
Rosa Radom (POL) - Kataja Basket (FIN) 14:30

Kooperativa NBL - Česká republika

SLUNETA Ústí nad Labem - BK JIP Pardubice 12:00

FIBA Liga majstrov - Európa

Spirou Basket Charleroi (BEL) - Bakken Bears (DEN) 14:30

Majstrovstvá Pro A - Francúzsko

Le Portel - Štrasburg 14:45

štvrtok - 27.9.2018

Stávka na víťaza

Liga ACB - Španielsko

F.C. Barcelona - CB Gran Canaria 15:30

piatok - 28.9.2018

Stávka na víťaza

Bundesliga - Nemecko

Ratiopharm Ulm - FC Bayern Mníchov 13:00
SC RASTA Vechta - Medi Bayreuth 14:30
Eisbären Bremerhaven - Crailsheim Merlins 14:30

Liga ACB - Španielsko

MoraBanc Andorra - UCAM Murcia 13:15
Unicaja Málaga - Valencia Basket 15:30

sobota - 29.9.2018

Stávka na víťaza

Bundesliga - Nemecko

Basketball Löwen Braunschweig - EWE Baskets Oldenburg 12:00
ALBA Berlín - Science City Jena 12:00
s.Oliver Würzburg - Brose Bamberg 14:30
MHP RIESEN Ludwigsburg - Fraport Skyliners 14:30

Liga ACB - Španielsko

Baskonia Vitoria - Zaragoza Basket 12:15
Monbús Obradoiro - San Pablo Inmobiliaria Burgos 14:30

nedeľa - 30.9.2018

Stávka na víťaza

Liga ACB - Španielsko

Estudiantes - Bàsquet Manresa 6:30
Club Baloncesto Breogán Lugo - Joventut 11:00
Real Madrid - Iberostar Tenerife 13:15

Bundesliga - Nemecko

Giessen 46ers - Mitteldeutscher BC 9:00
BG Göttingen - Telekom Baskets Bonn 12:00

sobota - 6.10.2018

Stávka na víťaza

A1 - muži - Grécko

GS Lavriou - Aris 10:00
Peristeri - AEK Atény 10:00
Kolossos Rhodes - Promitheas Patras 10:00
Panionios - GS Kymis 10:00
Panathinaikos Atény - Ifaistos Limnou 10:00
PAOK Solún - Rethymno Cretan Kings B.C. 10:00
Olympiakos Pireus - Holargos 10:00
Nebola vybratá žiadna stávka.
Pre výber stávky kliknite, prosím, na príslušný výsledok.
  •  

3D Blackjack

Live kalendár

Tipujte live, 24 hodín denne, 7 dní v týždni!

Stavte live!

Cookies a cookies tretích strán používame na vylepšenie našich služieb, analýzu a personalizáciu Vašich preferencií a pre zobrazenie reklám. Ak budete pokračovať v navigácii, potom zvážte akceptovanie ich používania. V našej rubrike Oznámenie o súboroch cookies môžete zmeniť nastavenia a získať ďalšie informácie.

Poskytovateľom tejto webstránky je spoločnosť ElectraWorks Limited, ktorá je licencovaná vládou Gibraltáru a regulovaná je gibraltárskym komisárom pre hazardné hry v súlade so zákonom o hazardných hrách (Gambling Act 2005). ElectraWorks Limited bola udelená licencia na fixné kurzy (RGL No. 051) a kasínová licencia (RGL N0. 50) na prevádzku diaľkového gamblingu.

Ďalej disponuje ElectraWorks Limited licenciou UK Gambling Commission (komisie Veľkej Británie pre hazardné hry) v súlade s Gambling (Licensing and Advertising) Act 2014 (zákonom o gamblingu (licencie a reklamy) 2014). ElectraWorks Limited obdržal licenciu č. 000-039011-R-319371-004 na prevádzku diaľkového gamblingu v Británii.