Výsledky

Podujatia

24. júna 2018

  Copa Chile, ČileVýsledok
1:00Audax Italiano - Unión Española2:0 (1:0)
1:00Audax Italiano - Unión Española2:0 (1:0)
  MLS, Severná AmerikaVýsledok
0:00New York Red Bulls - FC Dallas3:0 (2:0)
0:00New York Red Bulls - FC Dallas3:0 (2:0)
2:00Orlando City - Montreal Impact0:2 (0:1)
2:00Orlando City - Montreal Impact0:2 (0:1)
  NPSL, USAVýsledok
0:00Buxmont Torch FC - Monmouth Town0:4 (0:2)
0:00Buxmont Torch FC - Monmouth Town0:4 (0:2)
1:00Saint Louis Club Atletico - FC Wichita2:1 (1:1)
1:00New York Cosmos B - Elm City Express5:0 (2:0)
1:00Boston City FC - Seacoast United Mariners1:1 (1:0)
1:00Saint Louis Club Atletico - FC Wichita2:1 (1:1)
1:00New York Cosmos B - Elm City Express5:0 (2:0)
1:00Boston City FC - Seacoast United Mariners1:1 (1:0)
1:30Detroit City FC - Kalamazoo FC1:1 (0:1)
1:30Detroit City FC - Kalamazoo FC1:1 (0:1)
  NWSL, USAVýsledok
1:00Washington Spirit - Orlando Pride0:1 (0:1)
1:00Washington Spirit - Orlando Pride0:1 (0:1)
2:00Chicago Red Stars - Utah Royals FC2:0 (0:0)
2:00Chicago Red Stars - Utah Royals FC2:0 (0:0)
  PDL, USAVýsledok
1:00Dayton Dutch Lions - Cincinnati Dutch Lions0:2 (0:1)
1:00Weston FC - North County United4:2 (1:0)
1:00Dayton Dutch Lions - Cincinnati Dutch Lions0:2 (0:1)
1:00Weston FC - North County United4:2 (1:0)
1:05Lakeland Tropics - FC Miami City Champions3:1 (1:0)
1:30Westchester Flames - FC Boston2:3 (0:1)
1:30Westchester Flames - FC Boston2:3 (0:1)
2:05Lakeland Tropics - FC Miami City Champions3:1 (1:0)
  Primera A, EkvádorVýsledok
1:00Universidad Católica Quito - Tecnico Universitario4:0 (2:0)
1:00Universidad Católica Quito - Tecnico Universitario4:0 (2:0)
  Segunda Division, ČileVýsledok
0:00Deportes Santa Cruz - Club Malleco Unido1:0 (0:0)
0:00Deportes Santa Cruz - Club Malleco Unido1:0 (0:0)
  Seria B, BrazíliaVýsledok
0:00Boa EC MG - Vila Nova GO0:2 (0:1)
0:00Fortaleza - Oeste1:2 (0:1)
0:00Sampaio Correa - Atlético GO2:3 (1:2)
0:00Sao Bento - Londrina/PR0:1 (0:0)
2:00CRB - Paysandu/PA1:1 (0:0)
  Seria C, BrazíliaVýsledok
1:00Juazeirense - ABC2:2 (1:2)
  Serie B, BrazíliaVýsledok
0:00Boa EC MG - Vila Nova GO0:2 (0:1)
0:00Fortaleza - Oeste1:2 (0:1)
0:00Sampaio Correa - Atlético GO2:3 (1:2)
0:00Sao Bento - Londrina/PR0:1 (0:0)
2:00CRB - Paysandu/PA1:1 (0:0)
  Serie C, BrazíliaVýsledok
1:00Juazeirense - ABC2:2 (1:2)
  Serie D, BrazíliaVýsledok
0:30Gremio Novorizontino - Linense2:2 (1:1)
0:30Gremio Novorizontino - Linense2:2 (1:1)
  Tercera Division, ČileVýsledok
1:00Rancagua Sur - Club Deportes Rengo Unido0:1 (0:1)
1:00Rancagua Sur - Club Deportes Rengo Unido0:1 (0:1)
  UPSL, USAVýsledok
1:30Hurricane FC - Miami Sun FC2:1 (1:1)
1:30Hurricane FC - Miami Sun FC2:1 (1:1)
  USL Pro, Severná AmerikaVýsledok
1:00Charleston Battery - Pittsburgh Riverhounds0:0 (0:0)
1:00Richmond Kickers - Charlotte Independence1:1 (1:1)
1:00Charleston Battery - Pittsburgh Riverhounds0:0 (0:0)
1:00Richmond Kickers - Charlotte Independence1:1 (1:1)

23. júna 2018

  1 Lyga, LitvaVýsledok
12:00VMFD Žalgiris II - FC Pakruojis1:3 (1:1)
12:00FC Stumbras Kaunas II - FK Banga0:4 (0:1)
  1. Deild - ženy, IslandVýsledok
16:00Fylkir Reykjavík - IA Akranes4:1 (4:1)
16:00Fylkir Reykjavík - IA Akranes4:1 (4:1)
  1. divízia - ženy, NórskoVýsledok
16:00Floya - Amazon Grimstad0:3 (0:2)
16:00Floya - Amazon Grimstad0:3 (0:2)
  1. Lyga, LitvaVýsledok
12:00VMFD Žalgiris II - FC Pakruojis1:3 (1:1)
12:00FC Stumbras Kaunas II - FK Banga0:4 (0:1)
  2. Deild, IslandVýsledok
16:00Höttur - Kari4:1 (1:0)
16:00Vidir Gardur - Huginn1:1 (0:0)
16:00Afturelding - Grotta2:2 (0:2)
16:00Afturelding - Grotta2:2 (0:2)
16:00Höttur - Kari4:1 (1:0)
16:00Vidir Gardur - Huginn1:1 (0:0)
  2. Division Avd 1, NórskoVýsledok
16:00Bærum - Fram Larvik5:0 (3:0)
16:00Elverum - Hønefoss1:1 (1:1)
16:00Raufoss - Odds BK 25:0 (3:0)
  2. Division Avd 2, NórskoVýsledok
14:00Brattvag - Kjelsas0:3 (0:1)
14:00Vidar - Nardo2:1 (1:1)
16:00Arendal - Skeid Fotball0:1 (0:1)
16:00Bryne - KFUM Oslo0:2 (0:1)
  2. divízia Avd. 1, NórskoVýsledok
16:00Bærum - Fram Larvik5:0 (3:0)
16:00Elverum - Hønefoss1:1 (1:1)
16:00Grorud - Moss FK1:3
16:00Raufoss - Odds BK 25:0 (3:0)
  2. divízia Avd. 2, NórskoVýsledok
14:00Brattvag - Kjelsas0:3 (0:1)
14:00Vidar - Nardo2:1 (1:1)
16:00Arendal - Skeid Fotball0:1 (0:1)
16:00Bryne - KFUM Oslo0:2 (0:1)
17:00Hodd - Flekkeroy2:1
  3. Deild, IslandVýsledok
16:00Dalvik/Reynir - Vaengir Jupiters3:1 (3:0)
16:00Augnablik - Einherji2:0
16:00Dalvik/Reynir - Vaengir Jupiters3:1 (3:0)
16:00Augnablik - Einherji2:0
  3. Division Avd 3, NórskoVýsledok
16:00Madla - Donn4:2 (3:0)
  3. Division Avd 4, NórskoVýsledok
13:00Forde - Vardeneset1:3 (0:1)
16:00Fyllingsdalen - Lysekloster2:0 (1:0)
  3. Division Avd 5, NórskoVýsledok
14:00Byasen - SK Gjovik-Lyn1:0 (0:0)
  3. divízia Avd 2, NórskoVýsledok
14:00Krakeroy - Vestfossen4:0 (1:0)
16:00Selbak - Skjetten2:3 (0:1)
  3. divízia Avd. 2, NórskoVýsledok
14:00Krakeroy - Vestfossen4:0 (1:0)
16:00Selbak - Skjetten2:3 (0:1)
  3. divízia Avd. 3, NórskoVýsledok
16:00Madla - Donn4:2 (3:0)
  3rd Division Avd. 4, NórskoVýsledok
13:00Forde - Vardeneset1:3 (0:1)
16:00Fyllingsdalen - Lysekloster2:0 (1:0)
  3rd Division Avd. 5, NórskoVýsledok
14:00Byasen - SK Gjovik-Lyn1:0 (0:0)
Nebola vybratá žiadna stávka.
Pre výber stávky kliknite, prosím, na príslušný výsledok.
  •  

3D Blackjack

Live kalendár

Tipujte live, 24 hodín denne, 7 dní v týždni!

Stavte live!

Cookies a cookies tretích strán používame na vylepšenie našich služieb, analýzu a personalizáciu Vašich preferencií a pre zobrazenie reklám. Ak budete pokračovať v navigácii, potom zvážte akceptovanie ich používania. V našej rubrike Oznámenie o súboroch cookies môžete zmeniť nastavenia a získať ďalšie informácie.

Poskytovateľom tejto webstránky je spoločnosť ElectraWorks Limited, ktorá je licencovaná vládou Gibraltáru a regulovaná je gibraltárskym komisárom pre hazardné hry v súlade so zákonom o hazardných hrách (Gambling Act 2005). ElectraWorks Limited bola udelená licencia na fixné kurzy (RGL No. 051) a kasínová licencia (RGL N0. 50) na prevádzku diaľkového gamblingu.

Ďalej disponuje ElectraWorks Limited licenciou UK Gambling Commission (komisie Veľkej Británie pre hazardné hry) v súlade s Gambling (Licensing and Advertising) Act 2014 (zákonom o gamblingu (licencie a reklamy) 2014). ElectraWorks Limited obdržal licenciu č. 000-039011-R-319371-004 na prevádzku diaľkového gamblingu v Británii.