Výsledky

Podujatia

14. augusta 2018

  Clausura, BolíviaVýsledok
2:00Sport Boys - Aurora2:0 (2:0)
2:00Sport Boys - Aurora2:0 (2:0)
  Clausura, ParaguajVýsledok
0:003 De Febrero - Cerro Porteño1:3 (0:1)
0:003 De Febrero - Cerro Porteño1:3 (0:1)
  Liga MX Femenil, MexikoVýsledok
1:00Veracruz - Pachuca2:2 (1:2)
1:00Veracruz - Pachuca2:2 (1:2)
2:00León - Atlas1:2 (0:1)
2:00León - Atlas1:2 (0:1)
  Serie A, BrazíliaVýsledok
1:00Fluminense - SC Internacional0:3 (0:3)
1:00Fluminense - SC Internacional0:3 (0:3)
  Superliga, ArgentínaVýsledok
2:00Atlético Tucumán - Racing Club2:2 (0:2)
2:00Atlético Tucumán - Racing Club2:2 (0:2)

13. augusta 2018

  1. deild, IslandVýsledok
20:00Víkingur Ólafsvík - UMF Selfoss1:1
  1. Division, AlžírskoVýsledok
21:00MC Alger - Paradou AC1:1 (0:0)
  1. Liga, Česká republikaVýsledok
18:00Bohemians 1905 - FC Baník Ostrava0:1 (0:0)
18:00Bohemians 1905 - FC Baník Ostrava0:1 (0:0)
  1. SNL, SlovinskoVýsledok
18:00NK Rudar - NS Mura3:2 (2:1)
  1.SNL, SlovinskoVýsledok
18:00NK Rudar - NS Mura3:2 (2:1)
  2. Bundesliga, NemeckoVýsledok
20:301. FC Kolín - 1. FC Union Berlín1:1 (1:0)
20:301. FC Kolín - 1. FC Union Berlín1:1 (1:0)
  2. Division Avd 1, NórskoVýsledok
18:00Fram Larvik - Stabaek IF II1:3 (0:1)
19:00Odds BK 2 - Grorud0:2 (0:1)
  2. Division VG, ŠvédskoVýsledok
18:30KSF Prespa Birlik - BK Olympic1:2 (1:0)
  2. divízia Avd. 1, NórskoVýsledok
18:00Fram Larvik - Stabaek IF II1:3 (0:1)
19:00Odds BK 2 - Grorud0:2 (0:1)
  2. divízia VG, ŠvédskoVýsledok
18:30KSF Prespa Birlik - BK Olympic1:2 (1:0)
  3. Division Avd 1, NórskoVýsledok
14:00Molde 2 - Oppsal0:2 (0:2)
18:30Rilindja IL - Lokomotiv Oslo0:2 (0:1)
19:00IF Ready - KFUM Oslo Fotball II2:2 (1:2)
  3. Division Avd 3, NórskoVýsledok
18:00Donn - Vindbjart1:2 (0:0)
  3. Division Avd 5, NórskoVýsledok
19:00Orkla - Levanger FK 22:2 (2:1)
  3. divízia Avd 2, NórskoVýsledok
18:30Lorenskog - Strømsgodset 21:3 (1:2)
19:00Lillestrom 2 - Kvik Halden2:1 (2:0)
  3. divízia Avd. 2, NórskoVýsledok
18:30Lorenskog - Strømsgodset 21:3 (1:2)
19:00Lillestrom 2 - Kvik Halden2:1 (2:0)
  3. divízia Avd. 3, NórskoVýsledok
18:00Donn - Vindbjart1:2 (0:0)
18:00Oern-Horten - Start 22:2
19:30Sandefjord Fotball 2 - Aassiden8:2
  3. Divízia, Avd. 1, NórskoVýsledok
14:00Molde 2 - Oppsal0:2 (0:2)
18:30Rilindja IL - Lokomotiv Oslo0:2 (0:1)
19:00IF Ready - KFUM Oslo Fotball II2:2 (1:2)
19:00Spjelkavik - Kristiansund 22:0
  3. Liga, NemeckoVýsledok
19:00Preußen Münster - Sportfreunde Lotte1:0 (0:0)
19:00Preußen Münster - Sportfreunde Lotte1:0 (0:0)
  3rd Division Avd. 5, NórskoVýsledok
19:00Orkla - Levanger FK 22:2 (2:1)
  Allsvenskan, ŠvédskoVýsledok
19:00IFK Norrköping - Hammarby0:0 (0:0)
19:00Trelleborgs FF - GIF Sundsvall1:6 (1:3)
19:00IFK Norrköping - Hammarby0:0 (0:0)
19:00Trelleborgs FF - GIF Sundsvall1:6 (1:3)
  Apertura, HondurasVýsledok
0:00Platense - Lobos de la UPNFM0:0 (0:0)
0:00Motagua - Real España1:0 (1:0)
0:00Platense - Lobos de la UPNFM0:0 (0:0)
0:00Motagua - Real España1:0 (1:0)
  Apertura, MexikoVýsledok
3:00Tijuana - Cruz Azul1:1 (0:0)
3:06Tijuana - Cruz Azul1:1 (0:0)
  Arabské klubové majstrovstvá, SvetVýsledok
17:45Al Jazira (UAE) - Al Nasr FC Riyadh1:2 (1:1)
17:45Al Jazira (UAE) - Al Nasr FC Riyadh1:2 (1:1)
19:30AL Ahly Cairo - Al-Nejmeh SC Beirut0:0 (0:0)
19:30AL Ahly Cairo - Al-Nejmeh SC Beirut0:0 (0:0)
  Azadegan League, IránVýsledok
16:30Naft Teherán - Siah JameganOdklad
16:30Naft Teherán - Siah JameganOdklad
  BGL Ligue, LuxemburskoVýsledok
19:30F91 Dudelange - Differdange FC 030:2 (0:2)
19:30F91 Dudelange - Differdange FC 030:2 (0:2)
  Calcutta Premier Division, IndiaVýsledok
11:15United SC - Railway Athletic FC0:1 (0:0)
11:15United SC - Railway Athletic FC0:1 (0:0)
  Campeonato de reserva de Primera, ArgentínaVýsledok
15:00Unión Santa Fe (B) - C.A. Aldosivi (B)2:0 (0:0)
15:00Unión Santa Fe (B) - C.A. Aldosivi (B)2:0 (0:0)
  Clausura, BolíviaVýsledok
1:30Blooming - Royal Pari FC1:1 (0:1)
1:30Blooming - Royal Pari FC1:1 (0:1)
  Development League 2 (U23), AnglickoVýsledok
15:00Sheffield United (U23) - Ipswich Town (U23)3:2 (2:1)
15:00Sheffield United (U23) - Ipswich Town (U23)3:2 (2:1)
20:00Bolton Wanderers (U23) - Bristol City (U23)3:1 (3:0)
20:00Burnley (U23) - Cardiff City (U23)4:1 (2:0)
20:00Leeds United (U23) - Coventry City (U23)2:1
20:00Bolton Wanderers (U23) - Bristol City (U23)3:1 (3:0)
20:00Burnley (U23) - Cardiff City (U23)4:1 (2:0)
20:00Leeds United (U23) - Coventry City (U23)2:1
  Division 1, AlžírskoVýsledok
21:00MC Alger - Paradou AC1:1 (0:0)
  Ekstraklasa, PoľskoVýsledok
18:00Korona Kielce - Slask Vroclav2:1 (1:1)
18:00Korona Kielce - Slask Vroclav2:1 (1:1)
  Eliteserien, NórskoVýsledok
19:00FK Haugesund - Valerenga1:0 (0:0)
19:00FK Haugesund - Valerenga1:0 (0:0)
  K League 2, Kórea (Južná)Výsledok
12:30Suwon City FC - Bucheon FC 19952:0 (0:0)
12:30Suwon City FC - Bucheon FC 19952:0 (0:0)
13:00Gwangju - Asan Mugunghwa FC1:1 (1:1)
13:00Gwangju - Asan Mugunghwa FC1:1 (1:1)
  Leinster Senior Cup, ÍrskoVýsledok
20:45Shelbourne - Bluebell Utd2:0 (1:0)
20:45Shelbourne - Bluebell Utd2:0 (1:0)
  Liga 1, IndonéziaVýsledok
13:30PSIS Semarang - Bhayangkara Surabaya United1:2 (0:1)
13:30PSIS Semarang - Bhayangkara Surabaya United1:2 (0:1)
  Liga 1, RumunskoVýsledok
20:00Dinamo Bukurešť - Viitorul Constanta1:0 (1:0)
20:00Dinamo Bukurešť - Viitorul Constanta1:0 (1:0)
  Liga do 21 rokov, Česká republikaVýsledok
11:00SK Slavia Praha (U21) - 1. FK Příbram (U21)1:2 (1:1)
11:00SK Slavia Praha (U21) - 1. FK Příbram (U21)1:2 (1:1)
13:00FC Slovan Liberec (U21) - FC Viktoria Plzeň (U21)3:2 (2:0)
13:00SK Sigma Olomouc (U21) - MFK OKD Karviná (U21)1:2 (1:1)
13:00FC Slovan Liberec (U21) - FC Viktoria Plzeň (U21)3:2 (2:0)
13:00SK Sigma Olomouc (U21) - MFK OKD Karviná (U21)1:2 (1:1)
  LIGA II, RumunskoVýsledok
17:00FC Chindia Targoviste - Universitatea Cluj2:1 (2:0)
17:00FC Chindia Targoviste - Universitatea Cluj2:1 (2:0)
Nebola vybratá žiadna stávka.
Pre výber stávky kliknite, prosím, na príslušný výsledok.
  •  

3D Blackjack

Live kalendár

Tipujte live, 24 hodín denne, 7 dní v týždni!

Stavte live!

Cookies a cookies tretích strán používame na vylepšenie našich služieb, analýzu a personalizáciu Vašich preferencií a pre zobrazenie reklám. Ak budete pokračovať v navigácii, potom zvážte akceptovanie ich používania. V našej rubrike Oznámenie o súboroch cookies môžete zmeniť nastavenia a získať ďalšie informácie.

Poskytovateľom tejto webstránky je spoločnosť ElectraWorks Limited, ktorá je licencovaná vládou Gibraltáru a regulovaná je gibraltárskym komisárom pre hazardné hry v súlade so zákonom o hazardných hrách (Gambling Act 2005). ElectraWorks Limited bola udelená licencia na fixné kurzy (RGL No. 051) a kasínová licencia (RGL N0. 50) na prevádzku diaľkového gamblingu.

Ďalej disponuje ElectraWorks Limited licenciou UK Gambling Commission (komisie Veľkej Británie pre hazardné hry) v súlade s Gambling (Licensing and Advertising) Act 2014 (zákonom o gamblingu (licencie a reklamy) 2014). ElectraWorks Limited obdržal licenciu č. 000-039011-R-319371-004 na prevádzku diaľkového gamblingu v Británii.