Výsledky

Podujatia

sobota, 20. apríla 2019

  Copa de la Superliga, ArgentínaVýsledok
1:00Huracán - San Lorenzo0:0 (0:0)
1:00Huracán - San Lorenzo0:0 (0:0)
  Liga MX Femenil, MexikoVýsledok
1:00Monterrey - Santos Laguna3:2 (3:0)
1:00Monterrey - Santos Laguna3:2 (3:0)
  Liga Premier de la Segunda División, MexikoVýsledok
1:00Tecos - Loros Universidad0:2 (0:2)
1:00Tecos - Loros Universidad0:2 (0:2)
  MLS, Severná AmerikaVýsledok
1:30FC Cincinnati - Real Salt Lake0:3 (0:2)
1:30FC Cincinnati - Real Salt Lake0:3 (0:2)
2:00Toronto FC - Minnesota United FC4:3 (2:1)
2:00Toronto FC - Minnesota United FC4:3 (2:1)
  Nacional B, ArgentínaVýsledok
1:00Chacarita Juniors - Central Córdoba0:0 (0:0)
1:00Chacarita Juniors - Central Córdoba0:0 (0:0)
  Primera Division, ČileVýsledok
0:00O´Higgins - Cobresal2:0 (1:0)
0:00O´Higgins - Cobresal2:0 (1:0)
  U20, MexikoVýsledok
0:45Tijuana (U20) - Lobos BUAP (U20)2:0 (0:0)
0:45Tijuana (U20) - Lobos BUAP (U20)2:0 (0:0)
  USL League One, Severná AmerikaVýsledok
1:30Orlando City II - Forward Madison FC1:2 (1:0)
1:30Orlando City II - Forward Madison FC1:2 (1:0)

piatok, 19. apríla 2019

  1. Division, Spojené arabské emirátyVýsledok
15:55Masfut - Al-Khaleej2:3 (1:0)
15:55Hatta - Masafi4:0 (2:0)
  1. Division Södra, ŠvédskoVýsledok
15:00Utsiktens BK - Lunds BK3:2 (0:2)
  1. divízia, ÍrskoVýsledok
20:45Athlone Town - Galway United FC0:4 (0:1)
20:45Bray Wanderers - Drogheda United3:1 (2:0)
20:45Shelbourne - Limerick2:0 (2:0)
20:45Wexford FC - Cabinteely FC0:2 (0:2)
20:45Shelbourne - Limerick2:0 (2:0)
20:45Bray Wanderers - Drogheda United3:1 (2:0)
20:45Wexford FC - Cabinteely FC0:2 (0:2)
20:45Athlone Town - Galway United FC0:4 (0:1)
  1. divízia Norra, ŠvédskoVýsledok
14:00Carlstad United BK - Sollentuna FF3:1 (1:0)
15:00FC Linköping City - BK Forward4:1
15:00Sandvikens IF - Rynninge IK5:1
  1. divízia Södra, ŠvédskoVýsledok
15:00Assyriska Turab. IK JKP. - FC Trollhattan1:1
15:00Utsiktens BK - Lunds BK3:2 (0:2)
  1. HNL, ChorvátskoVýsledok
16:30NK Istra 1961 Pula - NK Osijek1:0 (0:0)
16:30NK Istra 1961 Pula - NK Osijek1:0 (0:0)
19:00NK Slaven Belupo - GNK Dinamo Záhreb0:1 (0:0)
19:00NK Slaven Belupo - GNK Dinamo Záhreb0:1 (0:0)
  1. Liga - ženy, Česká republikaVýsledok
10:30FC Hradec Králové - FC Slovan Liberec1:3 (0:1)
10:30FC Hradec Králové - FC Slovan Liberec1:3 (0:1)
  1. SNL, SlovinskoVýsledok
16:00NK Olimpija Ljubljana - ND Gorica 3:1 (1:0)
18:15NK Celje - Aluminij Kidričevo1:0 (0:0)
  1.SNL, SlovinskoVýsledok
16:00NK Olimpija Ljubljana - ND Gorica 3:1 (1:0)
18:15NK Celje - Aluminij Kidričevo1:0 (0:0)
  1st Division Norra, ŠvédskoVýsledok
14:00Carlstad United BK - Sollentuna FF3:1 (1:0)
  2. Division NG, ŠvédskoVýsledok
14:00Grebbestads IF - IFK Uddevalla3:1
14:00IK Gauthiod - IFK Tidaholm5:1
14:00Stenungsunds IF - IFK Amal3:0 (1:0)
14:00Vanersborgs IF - Saevedalens IF0:1
14:00Stenungsunds IF - IFK Amal3:0 (1:0)
16:00Lidköpings FK - Nordvarmland FF3:1
  2. Division NS, ŠvédskoVýsledok
14:00Karlbergs BK - Skiljebo SK5:1 (1:1)
14:00Kungsangens IF - Hudiksvalls Förenade FF2:2 (0:0)
14:00Taby - Enkopings SK5:3 (1:2)
  2. Division OG, ŠvédskoVýsledok
13:00FK Almeboda/Linneryd - IFK Hassleholm1:1 (1:1)
13:00FK Almeboda/Linneryd - IFK Hassleholm1:1 (1:1)
14:00Hassleholms IF - Husqvarna FF0:1 (0:0)
14:00Österlen FF - IFO Bromolla1:1 (0:0)
14:00Räppe GOIF - IFK Berga1:2
14:00Hassleholms IF - Husqvarna FF0:1 (0:0)
14:00Österlen FF - IFO Bromolla1:1 (0:0)
  2. Division VG, ŠvédskoVýsledok
13:30Ullareds IK - BK Olympic1:1 (0:0)
  2. divízia, CyprusVýsledok
18:00Agia Napa - Ethnikos Achnas1:3 (0:2)
18:00Thoi Lakatamias - Aris Limassol1:2 (0:0)
18:00Olympiakos Nicosia - A.S.I.L. Lysis0:2 (0:1)
18:00Agia Napa - Ethnikos Achnas1:3 (0:2)
18:00Thoi Lakatamias - Aris Limassol1:2 (0:0)
18:00Olympiakos Nicosia - A.S.I.L. Lysis0:2 (0:1)
  2. divízia NS, ŠvédskoVýsledok
14:00Karlbergs BK - Skiljebo SK5:1 (1:1)
14:00Kungsangens IF - Hudiksvalls Förenade FF2:2 (0:0)
14:00Taby - Enkopings SK5:3 (1:2)
15:00Kvarnsvedens IK - IFK Stocksund2:4
  2. divízia VG, ŠvédskoVýsledok
13:30Ullareds IK - BK Olympic1:1 (0:0)
14:00Onsala BK - Eslovs BK8:2
  2. Liga, RakúskoVýsledok
19:10FC Blau Weiss Linz - KSV 19190:2 (0:0)
19:10FC Liefering - Juniors OO5:1 (2:1)
19:10Floridsdorfer AC - FC Wacker Innsbruck II2:2 (1:1)
19:10SV Horn - SKU Amstetten2:0 (1:0)
19:10Lafnitz - SC Austria Lustenau2:3 (1:0)
19:10SV Horn - SKU Amstetten2:0 (1:0)
19:10FC Blau Weiss Linz - KSV 19190:2 (0:0)
19:10FC Liefering - Juniors OO5:1 (2:1)
19:10Floridsdorfer AC - FC Wacker Innsbruck II2:2 (1:1)
19:10Lafnitz - SC Austria Lustenau2:3 (1:0)
20:30Young Violets Austria Wien - SV Ried3:3 (1:1)
20:30Young Violets Austria Wien - SV Ried3:3 (1:1)
  2. Liga, SlovenskoVýsledok
16:30FK Dukla Banská Bystrica - Slavoj Trebišov4:1 (1:1)
16:30FC Lokomotíva Košice - KFC Komárno0:0 (0:0)
16:30FK Dukla Banská Bystrica - Slavoj Trebišov4:1 (1:1)
16:30FC Lokomotíva Košice - KFC Komárno0:0 (0:0)
18:00MFK Skalica - Inter Bratislava2:0 (0:0)
18:00FK Poprad - FC ŠTK 1914 Šamorín3:2 (0:0)
18:00FK Poprad - FC ŠTK 1914 Šamorín3:2 (0:0)
18:00MFK Skalica - Inter Bratislava2:0 (0:0)
  2.HNL, ChorvátskoVýsledok
16:30BSK Bijelo Brdo - NK Sesvete0:3 (0:1)
16:30BSK Bijelo Brdo - NK Sesvete0:3 (0:1)
  3. divízia - Södra Götaland, ŠvédskoVýsledok
13:00Södra Sandby IF - IFK Trelleborg FK3:1 (2:0)
  3. divízia - Södra Norrland, ŠvédskoVýsledok
13:00Heby AIF - Fagersta Södra IK2:0 (0:0)
  3. divízia - Sydöstra Götaland, ŠvédskoVýsledok
15:00Sölvesborgs GoIF - IFK Karlshamn5:1 (2:0)
  3. liga, SlovenskoVýsledok
16:00MŠK Rimavská Sobota - FK Železiarne Podbrezová B1:1
Nebola vybratá žiadna stávka.
Pre výber stávky kliknite, prosím, na príslušný výsledok.
  •  

3D Blackjack

Live kalendár

Tipujte live, 24 hodín denne, 7 dní v týždni!

Stavte live!

Cookies a cookies tretích strán používame na vylepšenie našich služieb, analýzu a personalizáciu Vašich preferencií a pre zobrazenie reklám. Ak budete pokračovať v navigácii, potom zvážte akceptovanie ich používania. V našej rubrike Oznámenie o súboroch cookies môžete zmeniť nastavenia a získať ďalšie informácie.

Poskytovateľom tejto webstránky je spoločnosť ElectraWorks Limited, ktorá je licencovaná vládou Gibraltáru a regulovaná je gibraltárskym komisárom pre hazardné hry v súlade so zákonom o hazardných hrách (Gambling Act 2005). ElectraWorks Limited bola udelená licencia na fixné kurzy (RGL No. 051) a kasínová licencia (RGL N0. 50) na prevádzku diaľkového gamblingu.

Ďalej disponuje ElectraWorks Limited licenciou UK Gambling Commission (komisie Veľkej Británie pre hazardné hry) v súlade s Gambling (Licensing and Advertising) Act 2014 (zákonom o gamblingu (licencie a reklamy) 2014). ElectraWorks Limited obdržal licenciu č. 000-039011-R-319371-004 na prevádzku diaľkového gamblingu v Británii.